Chcesz dołączyć do IKEA?
To tylko kilka kroków

Ludzie są dla nas najważniejsi – dlatego przykładamy ogromną wagę do procesu rekrutacji.
Oferty dodajemy przez cały czas trwania procesu rekrutacji, tj. do maja 2017
pamiętaj, aby regularnie sprawdzać naszą stronę. Do współpracy zapraszamy tych,
którzy podzielają nasze wartości: szczere, otwarte i uczciwe osoby, które lubią ludzi i potrafią z nimi rozmawiać.
Jeśli myślisz, że IKEA to miejsce dla ciebie – zobacz, jak łatwo możesz do nas dołączyć.

Złożenie aplikacji

Pierwszy krok procesu rekrutacji to przesłanie CV za pośrednictwem naszego systemu rekrutacyjnego. Zrobisz do klikając przycisk „Aplikuj” w wybranej ofercie pracy. Prosimy cię również o wypełnienie kwestionariusza. Po przesłaniu dokumentów otrzymasz wiadomość potwierdzającą wpłynięcie twojej aplikacji do naszego systemu.

Wywiad video

Ponieważ chcemy poznać cię lepiej otrzymasz mailem zaproszenie do udziału w etapie rekrutacji polegającym na nagraniu krótkiego video z odpowiedziami na trzy pytania. Taka forma pozwala nam na szybki kontakt z tobą.– to prosty proces. Nagranie przeprowadź w komfortowym dla ciebie miejscu i czasie. Wykorzystaj do niego komputer mający połączenie z internetem, mikrofon oraz kamerę. Żeby upewnić się, że wszystko działa, możesz skorzystać z możliwości nagrania próbnego.

W przypadku trudności z przygotowaniem nagrania istnieje oczywiście możliwość kontaktu telefonicznego – przede wszystkim zależy nam na tym, aby móc cię poznać.

Spotkanie grupowe

Jeśli przejdziesz pomyślnie wstępny etap rekrutacji zaprosimy cię na spotkanie grupowe, które da ci możliwość poznania bliżej nas i naszej kultury, a nam pomoże ocenić twoje dopasowanie do wartości IKEA. Spotkanie odbędzie się w naszej przestrzeni rekrutacyjnej.

Rozmowa kwalifikacyjna

Jeśli przejdziesz pomyślnie przez poprzedni etap, rekruter zaprosi cię na rozmowę. Jej celem jest dokładne poznanie twoich umiejętności i sprawdzenie, czy są zgodne z profilem kompetencji niezbędnych do pracy na wybranym przez ciebie stanowisku.

Analiza otrzymanych dokumentów

Wszystkie otrzymane dokumenty, także twoje, będą szczegółowo analizowane przez naszych rekruterów. Jeśli na dane stanowisko zaaplikuje wiele osób, będziemy potrzebować więcej czasu na zapoznanie się z dokumentami każdej z nich. Na pewno jednak poinformujemy cię o wyniku tego etapu, dlatego warto uzbroić się w cierpliwość.

Informacja zwrotna

Niezależnie od uzyskanego wyniku – po każdym etapie rekrutacji otrzymasz informację zwrotną przez telefon lub mailem (najpóźniej w ciągu 30 dni od ostatniego kontaktu).

Zobacz, jak rekrutowaliśmy w Bydgoszczy!

Jak aplikować?

Aplikowanie o pracę w IKEA jest proste.

1. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, by znaleźć oferty
pracy, które cię interesują.

2. Prześlij swoje dokumenty (CV i list motywacyjny). Zawrzyj w nich informacje, które twoim zdaniem są istotne.
Pamiętaj, że dobry list motywacyjny może powiedzieć nam więcej o tym,
kim jesteś i na jakim etapie się znajdujesz, niż sto dyplomów!

3. Nie stresuj się. Damy ci znać, gdy twoja aplikacja do nas dotrze.
Skontaktujemy się z tobą w ciągu 30 dni, a następnie będziemy
na bieżąco informować cię o wynikach rekrutacji.