Tworzymy niezwykłe miejsce przepełnione szwedzką atmosferą, w którym każdy jest mile widziany. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do szczęścia.

Jak to możliwe?

Skandynawia, z której pochodzimy, to kraje, które od lat znajdują się w czołówce rankingu na najszczęśliwsze państwa świata. Sekret tkwi w podejściu do życia, które w każdym kraju nazywamy inaczej. W Norwegii mówi się „kose”, w Finlandii „lämpöä”, w Danii jest to „hygge”, a u nas w Szwecji mówimy „mysa”. To nasz sposób na szczęście.

Teraz znajdziesz go tutaj, w naszym szwedzkim domu – IKEA Po Sąsiedzku. Zanurz się w przytulną, swobodną domowość i poczucie, że możesz naprawdę być sobą. Rozgość się, zaproś bliskich i ciesz się z prostych przyjemności.

Do IKEA Po Sąsiedzku po prostu się wpada – tak, jak do bliskich znajomych

IKEA Po Sąsiedzku to miejsce, które oddajemy do dyspozycji mieszkańców Lublina. Nie muszą nic kupować ani zamawiać – mogą za to spotkać się tam ze znajomymi, zrobić sobie przerwę w zabieganym dniu i zajrzeć na filiżankę kawy lub szwedzkie przekąski albo sami wypróbować sprytne rozwiązania IKEA dla domu.

Kreatywna przestrzeń, w której codziennie coś się dzieje

W IKEA Po Sąsiedzku dowiesz się, dlaczego konto Szwecji na Twitterze codziennie prowadzi inny, losowo wybrany obywatel. Podczas naszych warsztatów kreatywnych nauczysz się tworzyć świąteczne dekoracje. Na spotkaniach poświęconych designowi opowiadamy o zasadach demokratycznego wzornictwa IKEA, a podczas spotkań z kinem szwedzkim poznasz nasze ulubione filmy. Wszystkie informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz zapisach można znaleźć na naszym fanpage’u na Facebooku.

Zobacz, co dzieje się w IKEA Po Sąsiedzku!

Kuchnia: najcieplejsze miejsce domu

Żeby poznać nas lepiej, spróbuj smaków, które kochamy – na przykład cynamonowych wypieków kanelbullar, które najlepiej smakują z kawą. Przekonaj się, czym jest fika – szwedzki rytuał niespiesznego elektowania się kawą w ciągu dnia. Na miłośników innych napojów czekamy z herbatami i lemoniadami w demokratycznych cenach!

Odpoczywaj i baw się

Każdy z nas ma ulubione sposoby spędzania czasu – przestrzeń IKEA Po Sąsiedzku zaprojektowaliśmy tak, żeby każdy mógł być w niej sobą. W naszym salonie możesz grać z najbliższymi w chińczyka, dzieci pokochają strefę zwaną zabawialnią, w biblioteczce możesz usiąść na wygodnym fotelu i zatopić się w lekturze, a w naszym pokoju relaksu wyciągniesz się swobodnie na kanapie, łóżku lub bujanym fotelu.

Jesteśmy otwarci na wszystkich!

IKEA Po Sąsiedzku
Krakowskie Przedmieście 55
20-400 Lublin

Godziny otwarcia:
pon-sob 10:00-21:00
niedz 10:00-20:00

Zapraszamy przez cały tydzień!

Zobacz też nasz profil na Facebook

Trwa ładowanie...

Jak aplikować?

Aplikowanie o pracę w IKEA jest proste.

1. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, by znaleźć oferty
pracy, które cię interesują.

2. Prześlij swoje dokumenty (CV i list motywacyjny). Zawrzyj w nich informacje, które twoim zdaniem są istotne.
Pamiętaj, że dobry list motywacyjny może powiedzieć nam więcej o tym,
kim jesteś i na jakim etapie się znajdujesz, niż sto dyplomów!

3. Nie stresuj się. Damy ci znać, gdy twoja aplikacja do nas dotrze.
Skontaktujemy się z tobą w ciągu 30 dni, a następnie będziemy
na bieżąco informować cię o wynikach rekrutacji.